/Mali Zvornik, 24.07.2014. god./

Predsednik opštine Mali Zvornik, Dragan Bogićević, organizovao je danas prijem za vukovce, učenike generacije i učenike koji su osvojili prva tri mesta na republičkim i takmičenjima višeg ranga iz osnovnih i srednjih škola na području opštine Mali Zvornik.

Najuspešnijima su uručene knjige i novčane nagrade.

Za odsutne učenike nagrade su uručene članovima porodice ili poslate naknadno.

 

NAGRAĐENI UČENICI ZA POSTIGNUTE REZULTATE
 ŠKOLSKOJ 2013/2014 GODINI

 

 

Osnovna škola “Braća Ribar” Donja Borina, učenice: 

1. Mitrović Tamara, učenik generacije i nosilac Vukove diplome.
2. Petrović Sanja, nosilac Vukove diplome.

 Osnovna škola “Stevan Filipović” Radalj:

1.  Zeljić Jovan, učenik generacije i nosilac Vukove diplome. 

Osnovna škola “Branko Radičević” Mali Zvornik, učenici: 

  1. Zarić Marija, učenik generacije, nosilac Vukove diplome i osvojeno treće mesto na republičkom takmičenju iz poznavanja španskog jezika. 
  2. Jevtić Ivan, nosilac Vukove diplome.
  3. Kovačević Dušica, nosilac Vukove diplome.
  4. Jevtić Jovana, nosilac Vukove diplome i osvojeno drugo mesto na republičkom takmičenju iz poznavanja istorije.
  5. Subotić Jovana, nosilac Vukove diplome.

 Osnovna škola “Miloš Gajić” Amajić, učenice: 

1. Božić Nikolina, učenik generacije i nosilac Vukove diplome.
2. Mićić Sandra, nosilac Vukove diplome. 

Osnovna škola “Nikola Tesla” Velika Reka: 

 1. Smiljanić Biljana, učenik generacije i nosilac Vukove diplome. 

Srednja škola Mali Zvornik, učenici: 

  1. Nestorović Velibor, učenik generacije i nosilac Vukove diplome.
  2. Kojić Lazar, nosilac Vukove diplome.
  3. Samardžić Maja, nosilac Vukove diplome.
  4. Gavrilović Nemanja, nosilac Vukove diplome.  

Nagrade za osvojeno 1, 2 i 3. mesto na republičkom takmičenju i takmičenju višeg ranga:

Osnovna škola “Branko Radičević” Mali Zvornik:

1. Spasojević Miljan, drugo mesto na republičkom takmičenju iz poznavanja istorije 
2. Hajduković Marina, treće mesto na republičkoj smotri talenata u poznavanju engleskog jezika,
3. Stojanović Danijela, prvo mesto u fudbalu i treće mesto u stonom tenisu na „Svetskim dečijim pobedničkim igrama“ u Rusiji, organizovanim pod pokroviteljstvom udruženja roditelja za decu obolelu od karcinoma, .

Srednja škola Mali Zvornik:

1. Petković Đorđe, prvo mesto na republičkom takmičenju iz poznavanja geografije,
2. Rikić Đorđe, prvo mesto na republičkom takmičenju iz poznavanju istorije,
3. Andrić Mirko, treće mesto na republičkom takmičenju iz poznavanja psihologije,
4. Josić Dejan, drugo mesto na republičkom takmičenju u šišanju i kreaciji i treće mesto u šišanju klasične frizure,

Osnovna škola “Stevan Filipović” Radalj, na takmičenju muzičkih škola Republike Srpske:

1. Spasojević  Anja, prvo mesto za instrument gitara,
2. Nestorović  Stefan, prvo mesto za instrument harmonika,
3. Nikolić  Petar, prvo mesto za instrument harmonika, 

{gallery}2014vukovci{/gallery}